Faaliyet Alanları

 

Franchise & Tedarik


 

 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

 

Türkiye’de geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, 2011 yılından bu yana başarıyla büyüyen ve ilerleyen bir markadır. Köklü kurumsal yapısı, alanında uzman ekibi ve gıda sektöründeki geniş bilgi birikimiyle "Türkiye'nin değerli markaları" arasında yer almaktadır. 

 

Bugün ülkemizin 73 ilinde 175 franchise işletmesi bulunan marka, Türkiye'nin dört bir yanında misafirlerine en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

www.osmanlikahvecisi.com

 


 

 

Bex Coffee

 

Yenilikçi ürünleri ve müşteri profilinin beklentileri ön plana alınarak rafine edilmiş ürün gamı, müşterisini tanıyarak akıllı öneriler sunabilecek dijital altyapısı ve herkesin kendisini rahat hissedebileceği mekanlar kurgulayarak yaşam alanı anlayışını öne çıkarmasıyla BEX Coffee, işte bu gelişen ve geliştikçe değişime uğrayan kahve sektörünün ve müşteri profilinin beklentilerini karşılamak için tasarlandı.

 

www.bexcoffee.com

 

 

 


 

 

 

Üretim & İhracat


 

 

GG Frozen & Beverage

 

Tesisimizde limon ürünleri üretim grupları ve soğuk demleme yöntemi ile üretilen ürünler yer almaktadır. Ürettiğimiz ürünlerin en başında Dondurulmuş Limonata Özü ve Cold Brew Kahve gelmektedir. Üretim tesisimiz FSSC 22000, ISO 22000, ISO 9001, ISO 10002, Vegan, Helal Gıda ve IFS Global Markets Food 2 kalite belgelerine sahiptir. Üretim, planlama, danışmanlık, tedarik, yönetim ve pazarlama süreçlerinde edindiğimiz bilgi birikimiyle, Türkiye pazarında başarılı bir büyüme grafiği yakalayan şirketimiz, dünyanın birçok ülkesine yaptığı ihracatlar ile markalarımızı global pazarda başarılı bir şekilde temsil etmektedir. Şirketimiz perakende ve ev dışı tüketim sektörüne yönelik Limmo ve La Salvaje markaları ile üretim yapmakta olup, ayrıca fason olarak da markalara tedarik hizmeti vermektedir. Ekip gücümüz ve markalarımız ile global pazarda güçlü oyuncular arasında olmak için emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

 

www.ggfnb.com


 

 

 

E-Ticaret

 


www.osmanlikahvecisi.com

www.bexcoffee.com

www.limmolimonata.com


info@goksuglobal.com