Faaliyet Alanları

 

Franchise


 

 

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

 

Türkiye’nin en büyük “ulusal kahve zinciri” markası olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumundadır.


Ülke genelinde 73 ilde, 182 franchise işletmesiyle hizmet veren markamız, pazara sunduğu ürünlerin tamamını franchislerine B2B sistemi ile ulaştırmaktadır. Sıcak ve soğuk içecek kategorilerinin yanı sıra geniş bir yelpazeye sahip markanın menüsünde; kahve, kahve ürünleri, salep, sıcak çikolata, çikolata çeşitleri, özel üretim çay, limonata, pasta çeşitleri, dondurma, waffle, sandviç, pizza, hamburger, salata, çorba ve makarna  gibi ürünler bulunmaktadır.

 

www.osmanlikahvecisi.com

 


 

 

Bex Coffee&Chocolate

 

Yeni nesil kahve anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran Londra/İngiltere merkezli BEX coffee & chocolate, gerçek kahve tutkusunu, çikolatanın mutluluk veren tadıyla harmanlıyor. Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, özelliklerine uygun olarak kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla geleceğe hitap ediyor.

 

Self servis hizmet sistemi, özgün mekan tasarımı ve ambiyasıyla keyifli bir dünya sunuyor. Yeni neslin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan BEX coffee & chocolate, hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşma heyecanıyla yaşayan kahve severlerle buluşmayı hedefliyor. 

 

www.bexcoffee.com

 

 

 


 

 

 

Üretim


 

 

Limmo

 

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde yer alan üretim tesisimiz 14.000m2 arazi üzerine kurulu olup, 8.500m2 üretim ve depolama alanına sahiptir. Bünyemizde; limonata, kahve, içecek tozları, çikolata ve kurabiye üretimleri yer almaktadır. Üretim tesisimiz ISO 22000, ISO 9001, ISO 10002, Helal Gıda ve IFS Global Markets Food 2 kalite belgelerine sahiptir. Üretim, planlama, danışmanlık, tedarik, yönetim ve pazarlama süreçlerinde edindiğimiz bilgi birikimiyle, Türkiye pazarında başarılı bir büyüme grafiği yakalayan tesisimiz, grup bünyesi dışındaki zincir markalar için de üretim ve tedarik hizmeti sunmaktadır. Tesisimiz perakende sektörüne yönelik Limmo, La Salvaje, Dr.Malio ve Kurukahveci Bayramefendi markaları ile üretim yapmakta olup, ayrıca private label olarak da çeşitli markalara tedarik hizmeti vermektedir.

 

www.limmolimonata.com


 

 

 

E-Ticaret

 


www.osmanlikahvecisi.com

www.bexcoffee.com

www.limmolimonata.com


info@goksuglobal.com