Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Türkiye’nin en büyük “ulusal kahve zinciri” markası olan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi, geleneksel kahve kültürünün en önemli temsilcisi konumundadır.

Ülke genelinde 73 ilde, 182 franchise işletmesiyle hizmet veren marka, pazara sunduğu ürünlerin ta-mamını Göksu Global A.Ş.’den almaktadır. Sıcak ve soğuk içecek kategorilerinin yanı sıra unlu mamul ürün satışı da yapan markanın menüsünde; kahve, kahve ürünleri, salep, sıcak çikolata, çikolata çeşitleri, özel üretim çay, limonata, pasta çeşitleri, dondurma, waffle, sandviç, pizza, hamburger, salata, çorba ve makarna bulunmaktadır.

2017 ve 2018 yıllarında Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından 5 ayrı ürününe toplam 7 adet “Üstün Lezzet Ödülü” almıştır.

Bizden Haberler

Şirketimiz ve markalarımız hakkında güncel haber ve gelişmeleri takip edin.

05
Temmuz 2019

Ödüllerimize Yenisini Ekledik!

International Taste Institue (iTQi) tarafından Belçika’da düzenlenen tat değerlendirmelerinde, Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nin “Limmo Limonata” ve “Fincan Kek” ürünleri bu yıl da birbirinden görkemli ödüllere layık görüldü.

Habere Git
25
Nisan 2019

TURAB EXPO FUARI’NDAYIZ!

Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla 24-26 Nisan 2019 tarihlerinde Pullman Istanbul Airport Hotel & Convention Center’da...

Habere Git

info@goksuglobal.com