BEX Coffee & Chocolate

Yeni nesil kahve anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran Londra/İngiltere merkezli BEX coffee & chocolate, gerçek kahve tutkusunu, çikolatanın mutluluk veren tadıyla harmanlıyor. Dünyanın farklı bölgelerinde yetişen seçkin kahve çekirdeklerini, özelliklerine uygun olarak kavurarak enfes kahve deneyimine dönüştüren marka, çok özel ve iddialı tatlarıyla kalpleri fethediyor.

Self servis hizmet sistemi, özgün mekan tasarımı ve ambiyasıyla keyifli bir dünya sunuyor. Yeni neslin enerjisinden ve lezzet anlayışından ilham alan BEX coffee & chocolate, hayatta yenilikler denemenin, kendine özgü olmanın ve daha iyiye ulaşma heyecanıyla yaşayan kahve severlerle buluşmayı hedefliyor. 

Göksu Global A.Ş., BEX coffee & chocolate markasını tüm haklarını satın almış Türkiye master franchise olarak bayilikler vermeye başlamıştır.

Bizden Haberler

Şirketimiz ve markalarımız hakkında güncel haber ve gelişmeleri takip edin.

05
Temmuz 2019

Ödüllerimize Yenisini Ekledik!

International Taste Institue (iTQi) tarafından Belçika’da düzenlenen tat değerlendirmelerinde, Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nin “Limmo Limonata” ve “Fincan Kek” ürünleri bu yıl da birbirinden görkemli ödüllere layık görüldü.

Habere Git
25
Nisan 2019

TURAB EXPO FUARI’NDAYIZ!

Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla 24-26 Nisan 2019 tarihlerinde Pullman Istanbul Airport Hotel & Convention Center’da...

Habere Git

info@goksuglobal.com