Vili Pizza

Yenilikçi konsepti ve farklı sunum tarzıyla, gıda sektörüne yepyeni bir anlayış getiren Vili Pizza, “Şaşırtan Pizza” söylemiyle öne çıkmaktadır. 2016 yılında altyapı ve hazırlık çalışmalarına başlayan marka, Türkiye pazarı öncelikli olmak üzere yurtdışında da bayilikler verecek şekilde planlanmış; organizasyon, sevkiyat ve altyapısı buna göre oluşturulmuştur. 

Göksu Global A.Ş.’nin diğer markaları ile kazandığı uzmanlık ve bilgi birikimi sayesinde emin adımlarla ilerleyen marka, hali hazırda Antalya ve Afyon’da olmak üzere 2 lokasyonda şube ile hizmet vermektedir. Türkiye’de pizza anlayışına yeni bir soluk getirmeyi ve daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.

Bizden Haberler

Şirketimiz ve markalarımız hakkında güncel haber ve gelişmeleri takip edin.

05
Temmuz 2019

Ödüllerimize Yenisini Ekledik!

International Taste Institue (iTQi) tarafından Belçika’da düzenlenen tat değerlendirmelerinde, Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nin “Limmo Limonata” ve “Fincan Kek” ürünleri bu yıl da birbirinden görkemli ödüllere layık görüldü.

Habere Git
25
Nisan 2019

TURAB EXPO FUARI’NDAYIZ!

Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla 24-26 Nisan 2019 tarihlerinde Pullman Istanbul Airport Hotel & Convention Center’da...

Habere Git

info@goksuglobal.com